אוריין שוקרון

אוריין שוקרון, פסנתר וניצוח

אוריין שוקרון, מלחין, פסנתרן, מנצח ומעבד, ביסס עצמו כאחד המוזיקאים הצעירים והרב-תחומיים פורצי הדרך של ישראל. הקונצרטים בהם הוא מופיע משלבים יצירות מקוריות שלו, מוזיקה קלאסית, סטנדרטים של ג'אז, מוזיקה אנדלוסית וכליזמר עם השפעות מזרח תיכוניות. זוכה פרס נשיא האקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים לשנת 2017, מר שוקרון מכהן כמנהלה המוזיקלי ומנצחה של התזמורת האנדלוסית אלמוגרביה.

שיתופי פעולה בשנים האחרונות כוללים נגינה עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית בסדרות קונצרטים של מוזיקה יהודית וקונצרטים עם התזמורת האנדלוסית הישראלית אשדוד, אשר לה כתב יצירה מקורית "תושייה אל-מגרביה" לפסנתר ותזמורת שזכתה לתשואות גדולות והצלחה רבה. מר שוקרון הנו חבר ומעבד באנסמבל שביל החלב ואומן יוצר במעבדת התרבות מפעל הפיס "קול יוצר" בעיר הולדתו מעלות תרשיחא.

כפסנתרן ומלחין, הופיע אוריין בישראל, דרום אפריקה, אירופה וארצות הברית בקונצרטים שונים ומגוונים. בשנת 2012, הוא הוזמן לסבב קונצרטים ברחבי אנגליה והקליט גם לרדיו 3 של הBBC.

משנת 2011 משתתף מר שוקרון כמלחין ופסנתרן בפסטיבל הכליזמר הבינלאומי בירושלים ומידי שנה מבצעים מיצירותיו נגנים מובילים בתחומם, ביניהם ניתן למנות את מאסטרו גיורא פיידמן, פרופ׳ קרוליין הרטיג והרכב הג׳אז ZIZAL.

 

.

 

מעוניינים לקבל פרטים נוספים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

he_ILHebrew
en_USEnglish he_ILHebrew